A3113 NEW OPAL WHITE EXTRA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3113 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 1 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 283cm / 111inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2384kg |
| Block | A3113 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 283cm / 111inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2681kg |
| Block | A3113 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 255cm / 100inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2416kg |